بیمارستان Galaxy Note 7 آیفون 7 پلاس تفاوت قیمت

بیمارستان: Galaxy Note 7 آیفون 7 پلاس تفاوت قیمت Galaxy S8 سامسونگ سرگرمی محصولات سامسونگ آیفون 7 گلکسی اختلاف

گت بلاگز اخبار حوادث جوان کر و لال باید قصاص شود یا دیه پرداخت کند؟ ، اختلاف دوقاضی در باره یک پرونده

عصر روز چهارشنبه 10 آبان سال 96 فوت مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیق

اختلاف دوقاضی در باره یک پرونده/جوان کر و لال باید قصاص شود یا دیه پرداخت کند؟

عبارات مهم : ایران

عصر روز چهارشنبه 10 آبان سال 96 فوت مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیقات از سوی تیم جناییآغاز شد. در بررسی های اولی ه مشخص شد که مرد جوان به نام کیوان بر اثر اصابت جسم سخت به سرش فوت کرده است.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛بررسی ها نشان داد مرد جوان، کارگر یک کارگاه دوزندگی در حوالی بازار هست. در تحقیقات میدانی، همکاران کیوان مدعی بودند که مرد جوان تعادلش را از دست داده و از پله ها به پایین افتاده هست. ولی در بررسی های بعدی مشخص شد که کیوان با پسر کر و لالی اختلاف داشته و چندین بار با هم درگیر شده است اند.

با به دست آمدن این سرنخ، مأموران به تحقیقات از شاهدان ماجرا پرداخته و یکی از آنها گفت: کیوان مدتی قبل از شهرستان جهت کار به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و در این دوزندگی مشغول کار شد. او با کسی اختلاف نداشت تا اینکه یک ماه قبل بهادر- جوان کر و لال- که اهل یکی از شهرستان های غربی کشور است جهت کار به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و در کارگاه ما شروع به کار کرد.

جوان کر و لال باید قصاص شود یا دیه پرداخت کند؟ ، اختلاف دوقاضی در باره یک پرونده

بهادر کر و لال بود و به گفته خودش در پایتخت کشور عزیزمان ایران کار می کرد و جهت خواهر و مادرش در شهرستان پول می فرستاد. او مرد خوبی بود و با کسی کاری نداشت ولی مدتی قبل کیوان او را مسخره کرده بود و همین عنوان عامل کینه و درگیری بین آنها شد. بعد از این عنوان آنها چند باری با هم مشاجره لفظی داشتند.

در ادامه به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران فیلم دوربین های مداربسته کارگاه مورد بررسی قرار گرفت. تصویرهای ثبت شده است در فیلم دوربین مداربسته نشان داد لحظه اتفاق کیوان و بهادر با هم درگیر می شوند و بهادر وی را به پایین پله ها هل داده و کیوان هم از شش پله سقوط کرده و در نهایت بعد از اصابت سرش به پله ها بیهوش می شود.

عصر روز چهارشنبه 10 آبان سال 96 فوت مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با اعلام این خبر تحقیق

همزمان با ادامه تحقیقات، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و جهت مشخص شدن علت مهم مرگ، مأموران بهادر را به اتهام قتل بازداشت کردند.متهم روی برگه اظهارنامه نوشت: من کر و لال هستم، ولی متوجه شدم کیوان چند بار ادای مرا پیش دیگر همکارانم درآورده هست، بنابراین خیلی عصبانی شدم. شب اتفاق ما دو نفر با هم درگیر شدیم. عصبانی شدم و او را هل دادم که به پایین پله ها سقوط کرد. الان هم پشیمانم و دلواپس مادر و خواهرم هستم که خرج زندگی ارزش را من تأمین می کردم.

با تکمیل تحقیقات، بهادر به اتهام قتل عمد از سوی بازپرس جنایی بازداشت شد ولی دادیار اظهار نظر، قتل را شبه عمد دانست. باتوجه به اختلاف نظر بین بازپرس پرونده و دادیار اظهار نظر، پرونده به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. قضات دادگاه نیز با بررسی عنوان آخر اتهام قتل عمد را رد کرده و جهت متهم قتل شبه عمد گرفتند.

بدین ترتیب پرونده بار دیگر به دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد.

جوان کر و لال باید قصاص شود یا دیه پرداخت کند؟ ، اختلاف دوقاضی در باره یک پرونده

واژه های کلیدی: ایران | کیوان | اختلاف | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz